Registration

13. července 2018 v 15:19 | Admins |  Registration

!!!Před vyplněním registrace si přečtěte PRAVIDLA místnosti, neboť s odesláním registrace s nimi souhlasíte!!!
Taktéže si pročtěte celý web, který vám přinese užitečné informace ke hře.

Registraci odesílejte na mail: Enaiyll@centrum.cz
(Ne pokaždé je admin na mailu přítomen. Po odeslání mu to oznamte v místosti, nebo mu zašlete vzkaz.)

Nick:

Jméno: Prosím, vybírejte si z Velšských jmen - je jich nespočet. Pokud se vám nebude žádné líbit, nikdo vám nebrání si nějaké vymyslet spojením několika velšských slov.

Věk:

Rasa: Na výběr máte z TĚCHTO vytvořených. Nikdo vám však nebrání stvořit si rasu vlastní.
(Rasy Nefol Ddraig a Duwae se povolí pouze zkušným hráčům. Jako prvotní postavu si je tedy netvořte. )

Strana: Dobro, Neutrál, Zlo.

Povolání: U každé rasy je vepsáno vhodné povolání. Klidně si však vyberte vlastní - pokud se k vámi zvolené rase hodí.

Charakter: Rozepište se a přibližte spoluhráčům jaká vaše postava vlastně je.

Minulost: Minimálně dvacet řádků textu. Rozepište se. Můžete toho napsat mnohé. Kde vaše postava bydlela, co zažila, kam směřuje etc. etc. etc.

Předehra/Současnost: Zde sepište krátkou hru o tom, jak se vaše postava vypořádala s takzvaným "probuzením" - čili zjištěním, že magie zmizela. V první řadě se tak alespoň budete mít od čeho "odpíchnout" ve hře na skle. A v řadě druhé tím ukážete ostatním jak vlastně hrajete.

Magické Schopnosti: Maximálně dvě. Tak jako žádný mág neovládá umění boje, tak i bojovník neovládá magii. / Bojovník nechá prázdné. / (POZOR. Magie v Enaiyll je právě nefunkční. Magicky založené bytosti budou tedy v nevýhodě, jelikož se svá kouzla musejí naučit opět ovládat - což zabere hromadu času.) Prosíme Vás, aby jste byly ve schopnostech magie konkrétní. Tedy, žádný "oheň" a tečka. Je spousta ohnivé magie. Tedy vyberte například "Ohnivou kouli" a k ní sepište pár slov ve stylu - do jaké dálky doletí, jaký má rádius výbuchu atd.

Bojové Schopnosti: Maximálně dvě. Tak jako žádný mág neovládá umění boje, tak i bojovník neovládá magii. / Mág nechá prázdné. /

Zajímavosti: Má vaše postava na tváři jizvu, nebo tetování na zadku? Pochlubte se.

Inventář: Co u sebe vaše postava nosí? Meč? Hůl? Magický artefakt? Dejte možnost zlodějům okrást vás.

Body: Tohle políčko nechte prázdné. Administrátoři vám udělí body 1-100, podle toho jak se jim registrace bude líbit. Další body budete mít možnost získat za eventy. Body pak budou sloužit na nákup nových slotů pro schopnosti, nebo věcí do inventáře.

Runy: Zanechte prázdné. Tady se budou zjevovat runy, které si zakoupíte v Event Shopu.

Zákon bohů: Smrt, nebo NPC - Vyberte jedno. (Viz pravidla místnosti.)

Obrázek: Digital art / Anime - Jiné obrázky nepřijímáme. /Maximálně tři obrázky./ (Obrázky posílejte přílohou.)


Doplnění k registraci: Jestliže chcete mít skill jak ve schopnostech magie, tak i ve schopnostech boje - zvolte si k tomu patřičné povolání. Kupříkladu magický kovář, který ovládá boj se zbraněmi, které vytvoří a spolu s tím vlastní i magii Očarování, která mu dopomáhá očarovat zbraně. Další možností je třeba Bojový mág, který se specializuje, na kouzla, která umocní jeho bojové schopnosti. Tak jako tak - vybráním těchto povolání můžete mít jak ve schopnostech magie, tak i boje pouze jednu schopnost. Další slot si pak můžete dokoupit v Event Shopu.

Upozornění: Schopnosti boje a magie vepsané v registraci se využívají pouze pro boj s ostatními hráči. Ve volné hře máte k dispozici i vrozené schopnosti vašich ras a další, které sem psát nemusíte. Kupříkladu jste li ohnivý mág, je jasné, že ve volné hře můžete magií rozdělat oheň etc.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama