Outline

12. července 2018 v 15:03 | Admins |  Game Info
Enaiyll je fantasy hra odehrávající se v době podobné středověku, kde technologie závisí na magické energii. Tedy, alespoň donedávna. Magie pozměnila svou tvář a tím plně zničila magickou kulturu. Staré naučné knihy, svitky i postupy jsou nyní zcela k ničemu. Objevíte nový způsob jak magii opět začlenit do svého života, nebo to vzdáte a sáhnete po jiném řemesle? I když proč jen pořád mluvit o magii? Ne každý se ji oddává. Co třeba takoví válečníci spoléhající na chladnou ocel svých mečů a hrotů šípů? Nyní, v tomto čase vznikla jejich zlatá éra, neboť ti, jež kdysi hýřili mocnými kouzly, teď nesvedou zhola nic a potřebují ochranu. Kdysi nedotknutelní a dnes? Kdo by třeba netoužil zabít někoho, ke komu se dříve ani nemohl přiblížit, že?

Můžete se stát zkrátka čímkoli. Chcete být voják pod mocným lidským královstvím Dyrnech, které vede válku proti všem ostatním rasám, jež chce vyhladit ze světa? Chcete patřit k malému lidskému odboji, který s touhle myšlenkou nesouhlasí a snaží se ji zastavit? Nebo se naopak vydáte cestou, kdy stanete se členem nějaké jiné rasy, jež jsou pomalu loveni rozrůstajícím se počtem lidí? Volba je na Vás.
Eventy. / Otevřený herní svět spoléhající na fantazii hráčů. / Drama, romance i komedie.

Zaujala vás tato hra? Předehru si můžete přečíst ZDE a pro lepší napojení na dějovou linku je pro vás připraven i PLOT k příběhu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama