Origin

11. července 2018 v 18:40 | Admins |  Game Info

Bylo nebylo,
jednoho deštivého dne usedl zakladatel místnosti k počítači s tím, že po dlouhé době sepíše povídku. Přemýšlel o čem by to mohlo být? Krimi? Drama? Humoreska? Chaos s ručeným neomezeným? Nemohl se rozhodnout a tak začal psát to, co jej baví nejvíce - fantasy. Sekundy se míjeli se sekundami, aby se vzápětí přeněnily v minuty, které prolnuly se v hodiny. Dokončil to. První díl jeho nové povídky, která znamenala stvoření úplně nového světa.

Právě proto mu tak dlouho trvá sepsat další díl, neboť musí přemýšlet i o tom, o čem si z počátku myslel, že ani přemýšlet nebude. Co tedy dělat mezi tím?

Jelikož další díl povídky se bude odehrávat až dvěstě let od prvního dílu, vznikl v jeho mysli chorobný nápad! "Dvě stě let ničeho! Mohl bych stvořit RP!" A tak o pár dní... ehm, měsíců později, usedl již zmíněný zakladatel k PC a začal tvořit web a místost plnou těch podivností, jež se mu motají v hlavě.

Jak to bude pokračovat? Kdo ví. Ani on sám si netroufne říct co se stane. Je to jen na hráčích co si vymyslí v tomhle světě, který jim dal ke hraní.


První díl povídky naleznete zde v rubrice s názvem "PLOT". Další pak, tedy až nějaký díl bude, naleznete na zakladatelově webu, jehož odkaz naleznete ZDE. (Ano, neubráním se vložení reklamy. -^^-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | E-mail | Web | 11. července 2018 v 19:36 | Reagovat

Vkládání reklamy je, holka, v pohodě! :) Hele, holka, já to klidně udělám taky. Vydal jsem dneska crossover Garfielda a Scooby-Doo a najdeš ho na mém blogu - http://magicmax.blog.cz/1807/scooby-doo-a-garfield-crossover-jak-jsem-plnil-sen-flotina :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama