Eifoed

12. července 2018 v 17:33 | Admins |  Maps and places

Dračí město vznášející se u nejvyššího vrcholu hor Ddraigafa. Právě zde se draci scházejí s ostatními rasami k projednávání všelijakých záležitostí, neboť některé jejich pravá podoba děsí a jiní zase neunesou jejich telepatické rozhovory, jež s jejich přirozeným hlasem v hlavě duní jako hromobití.

Draci už dlouhý čas slouží jako rádci v urovnávání všelijakých sporů. Jejich moudrost překonává i samotné elfy, kteří se taktéž s těmito tvory chodí radit.

Eifoed by se dal nazvat dračím hradem, což potvrdí každý kdo tento skvost zahlédl na vlastní oči. Práce trpaslíků, se nedá zapřít. Právě oni tohle město vytvořili, aby uctili spojenectví, mezi nimi a draky.

V dračím městě naleznete kolosální knihovnu, astronomickou věž, přístavní plošinu pro magické dopravní prostředky a také i velké lázeňské prostory, kde se s klidem mohou roztáhnout i tři draci v jejich pravé podobě.

Odváží li se však někdo cizí jít za hranice dračího města, zemře. Draci ho bez milosti zabijí, neboť za dračím městem se rozléhá Awr-en Nfol, což je domovina draků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama